Відгуки

Будь ласка, залишайте будь-які коментарі або питання, що стосуються нашого сайту або музею. Коментарі перед публікацією переглядаються адміністрацією сайту.

  • Інтернет адреси і адреси електронної пошти автоматично перетворюються у лінки.
  • Image links with 'rel="lightbox"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання:
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.
Дмитрий
Добрый день! Посетили музей и парк, остались очень довольны. Спокойное умиротворяющее место. Советуем посетить, возьмите экскурсовода, не пожалеете... очень интресно и познавательно, не дорого. и вам будет полезно и экскурсоводу приятно. К слову скажу, что люди там работаю с любовью и полной отдачей. интересно расказывают, тематически и со смыслом выполнены экспозиции (жаль не пофотографировал, подумал об этом уже по пути домой). Ухоженный и спокойный парк, удивило расположение лавочек в парке, ка-бы не поворачивалось солнце, они максимально расположены в тени... Хочу поблагодарить всех работников за такое замечателньое место.. ЛЮБІТЬ УКРАІНУ!!
Володимир
Прочитав, що цього року (2016) фестиваль "Сьогодні Івана, а завтра Купала" буде проводитись у суботу 2 липня. Але ж 2 липня цьогоріч - це робочий день. Тому багато бажаючих не зможуть у цей день завітати до Сковородинівки та насолодитися музеєм, парком та феєричним дійством свята. Хоча ми залюбки відвідували Сковородинівку вже два роки (2014, 2015) поспіль. Дуже прикро, що 2016 року цього не вдасться зробити
savchook прокоментував
Пане Володимире, будемо чекати Вас і в наступні роки. Цьогоріч це була оптимальна дата,бо 9 липня не було би багатьох колективів
Александра
А фотографировать нельзя только в самом здании музея или на всей территории?
savchook прокоментував
ФОтографування в експозиції - платне, фотографування на території - вільне.
Оксана
Доброго дня! Дозвольте висловити подяку всім працівникам музею - від садівників до адміністрації. Ми були на екскурсії цієї неділі (група з Полтави). Територія біля музею дуже гарна - впорядкована, з липовими алеями та ставом з цаплями. Насолодилися природою. Але, найголовніше, відкрили для себе ще раз свого видатного земляка. Після екскурсії виникло бажання ознайомитись з літературним та філософським спадком Сковороди. Наступного разу обов"язково замовимо тематичну екскурсію для більш глибокого розуміння світогляду філософа. Дякуємо!
Виктор
Здравствуйте, подскажите пожалуйста, будет ли в этом году празднование Ивана Купала в Сковородиновке и когда?
Настасія
підкажіть будьласка розклад роботі музею
savchook прокоментував
Анастасіє, музей працює з 8 до 17 без вихідних та святкових днів
Галина
Якщо можливо, повiдомте будьласка розклад транспорту в день фестивалю.
savchook прокоментував
Пані Галино, перепрошуємо, що не відповіли вчасно. Сподіваємося, Ви знайшли інформацію
Сергей
Замечатльное место! Прекрасная природа! Очень понравилось, обязательно приедем еще и привезем с собой друзей!
Татьяна
Хотелось бы когда-нибудь здесь побывать не виртуально, а реально
Юлия
Уже в который раз посещаю это замечательное место и каждый раз открываю что-то новое для себя! Масса впечатлений, ярких эмоций! Сразу видно, что люди, работающие в музее, не просто выполняют свои ежедневные обязанности, а вкладывают душу в свою работу, дарят частичку себя каждому посетителю. Это очень приятно. Спасибо Вам! НЕ могу не сказать о природе... После нескончаемого шума, пыльных улиц, серых зданий городов, Сковородиновка воспринимается настоящим оазисом: ухоженный парк, чудесное озеро, маленькие уютные домики... Просто сказка! СОВЕТУЮ всем здесь побывать! =) студентка ХарРИНАДУ
savchook прокоментував
Спасибі, залишається тільки приєднатися до побажання)
Владимир Ильич Ефимов
Были у вас 16 мая.Все очень-очень погравилось!Большое спасибо за сохраняемую красоту.Приедем обязательно еще раз осенью.СПАСИБО!!!!
savchook прокоментував
Завжди раді бачити!
катя
классно там!
Анна
Хочеться сказать вам огромное спасибо за такой музей, мы были в пятницу на екскурсии и нам очень понравилось. Мы даже не могли представить, что где-то возле Харькова есть такие места. Шикарная природа , раскошный старинный парк, все очень хорошо сохранилось. Экскурсовод нам попался - мужчина - если я не ошибаюсь - Валерий, я часто посещаю экскурсии в Крыму, но таких экскурсоводов я не встречала - дипломатичный, интелегентный, он насколько обширно,содержательно, но в тоже время просто обьяснил, что мы приедем еще з детьми.
Анна
Відвідавши музей,ми були вражені тією теплотою і щиристю людей,які там працюють.Ми мали змогу не тільки пізнати біографію Сковороди,але й ще доторкнутися до його буття:пройшовшись його стежками та оселею.НЕ пожалкуйте часу і обов'язково побувайте в цьому музеї.Він неодмінно залишить в ваших серцях незабутнє враження=)
savchook прокоментував
Дякуємо, дуже приємно)
Андрій
Дякуємо за гарну експозицію та теплий прийом. Хочеться приїхати ще!
Инна
Уважаемая Людмила Владимировна, спасибо большое за чудесную экскурсию, проведеную Вами, мне очень понравилось и я буду советовать всем своим знакомым и знакомым знакомых, что бы они приехала к Вам в Сковородиновку и обязательно попали лично к Вам..... С уважением и любовью Инна, студентка ХАИ, 3 курс.....