Книга відгуківНизький уклін людям, які невтомно плекають спадщину нашого першого філософа Г.С.Сковороди. Терпіння і любові вам, наснаги і сили у вашій невтомній праці. Ваш музей надзвичайно цікавий. Дякуємо.

Учителі та учні української школи імені Г. Сковороди міста Торонто, Канада.
01.08.2006 р.Сильна енергетика цієї сторони просто вражає!

Щиро дякуємо за таку унікальну можливість відчути Дух Сковороди і перенести його у серце Лева – Львів. Розум і професіоналізм долає межі, і це наша сила.

Ірина Кіянка, доцент кафедри політичних наук і філософії ЛФІДУ НАДУ при Президентові України, Львів.
28.11.2006 р.Уперше в своєму житті відвідав літературно-меморіальний музей Г. Сковороди в Сковородинівці. Душа переповнена радістю й гордістю від пережитих хвилювань, усвідомлення, що перебуваю в святих місцях для кожного українця, де жив, творив і думав наш Першорозум. Вельми вдячний всім співробітникам музею за прекрасну й вичерпну експозицію, за працю й теплоту в в поширенні знань Г. Сковороди й про Сковороду.

Нових досягнень вам і належної державної опіки та підтримки. Впевнений, що співпраця між Вашим музеєм і Центром Сковородинознавства Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди принесе нові плоди на царині рідної культури та історії.

Дякую Вам за Вашу працю. З роси й води Вам.

З повагою – директор Сковородинознавчого Центру, доктор філологічних наук, професор Микола Корпанюк.
22.10.2008 р.Сейчас я знаю больше!

Григорий Сковорода, к сожалению, не очень известный украинец в Норвегии, но мы понимаем и ощущаем его духовную силу именно здесь. Сейчас мы знаем больше не только о нем, но и об этой красивой части Украины и Европы.

Посол Норвегии.
16.03.2009 г.Спасибо за замечательную экскурсию по парку и по музею. Мы узнали многое, чего раньше не знали. И музей очень хорошо оформлен. Желаем музею всего наилучшего, процветания и просвещения еще многих поколений.

Урсула Долашаль, профессор славистики, Австрия.
30.05.2009 г.З трепетом доторкнулися поглядом і душею до землі і речей, де жив, з чим жив, чим жив український геній. Вражені глибиною і якістю наявної експозиції. Відрадно, що працівники музею провели велику роботу по оновленню літературно-меморіального музею славетного вихідця із Чорнух, збереженню Сковородинівського духу не тільки для сучасників, а й для майбутніх поколінь.

Земляки Григорія Сковороди.
06.06.2009 р.З вдячністю і найкращими побажаннями на цій святій землі.

С. Чернов.
08.09.2009 р.Славна Україна своїми синами і доньками. Григорій Сковорода – це фундамент української філософії. Його любов до матінки України, його відданість є прикладом нині живущим, є опорою в ці складні часи розбудови нашої держави.

Ми щиро вдячні і захоплені відданості та самопожертві колективу музею во славу величного сина України.

Івано-Франківщина схиляє голову перед пам’яттю Г. Сковороди.

Делегація Івано-Франківської області.
21.10.2009 р.Велич Г.Сковороди, окрім всього, і в тому, що є когорта тих, хто зберігає і продовжує його творчість, його геній. В цьому – невмирущість духу відносно творчій природі.

Слава Вам, чистим, чесним, благородним носіям культури і слави України.

Доктор філософських наук, професор В. Ільїн, Київ.
25.09.2010 р.