"Літературні дворики Харкова" 6 лютого в Харківському літературному музеї«ЛІТЕРАТУРНІ ДВОРИКИ ХАРКОВА»

Харківський літературний музей запрошує на відкриття виставки «Літературні дворики Харкова», що відбудеться 6 лютого о 18.00.

На виставці будуть представлені фотографії, пов’язані з літературною історією нашого міста: будинок «Слово», де мешкали митці Розстріляного відродження, дворик, що пам’ятає Олександра Довженка (вул. Пушкінська, 62), Сабурова дача – одне з «найлітературніших» місць у Харкові – та ще багато цікавого. Григорій Сковорода і Гнат Хоткевич, Іван Бунін та сестри Синякови, Едуард Лімонов та Людмила Гурченко – дізнайтеся про їхні взаємини зі «старим Харковом».

У межах виставки проводитиметься інтерактивна екскурсія.

Виставка «Літературні дворики Харкова» створена за результатами ІІ Міського краєзнавчого конкурсу студентських художньо-дослідницьких робіт «Харківські дворики», що відбувся у 2011 р.

Організатори виставки – Етнографічний музей «Слобожанські скарби» ім. Гната Хоткевича НТУ«ХПІ» та Харківський літературний музей.

Виставку можна буде відвідати з 6 лютого до 12 березня 2012 року за адресою:

вул. Фрунзе, 6 ст. м. «Пушкінська» або «Архітектора Бекетова» з понеділка по п’ятницю з 10 до 18 год. Телефон для довідок та замовлення екскурсій 706-25-79