Як ми будемо відзначати 290 років Григорія Сковороди - дізнайся про це 17 лютого о 18.00 у Книгарні Є (Харків)


У 2012 році відповідно до Постанови № 9605 Верховної Ради України відбудеться урочисте відзначення 290-річчя з дня народження Григорія Сковороди. Як його пропонує відзначити Національний літературно-меморіальний музей Г.С.Сковороди - про це та інше 17 лютого о 18.00 у харківській Книгарні Є.

У 2012 році відповідно до Постанови № 9605 Верховної Ради України відбудеться урочисте відзначення 290-річчя з дня народження Григорія Сковороди. Українську культуру складно уявити без світлого образу любомудра, якому вдалося досягти гармонії у складному ХVIII ст. Він став одним із інтелектуальних символів не тільки своєї епохи, а й усієї України. Гідне пошанування пам’яті Григорія Сковороди – показник нашої культурності, освіченості й духовності.

ОКЗ «Національний літературно-меморіальний музей Г.С.Сковороди» розроблено план заходів, який можна втілити тільки за умови громадської підтримки, участі кожного, хто цікавиться феноменом Григорія Сковороди.

Родзинкою вечора стануть виступи знаних харківських поетів – Віктора Бойка, Ольги Тараненко, В’ячеслава Романовського. Поезії Григорія Сковороди (і не тільки українською мовою) лунатимуть у виконанні Василя Сагана, переможця Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів читців. Олександр Савчук, братчик Харківського кобзарського цеху, створюватиме незабутню барокову атмосферу. Валерій Манженко, науковий співробітник, розповість, у чому кардинально змінився образ Григорія Сковороди у версії Національного музею Григорія Сковороди.

Якщо ви хочете почути, які фільми зніматимутьсь про Григорія Сковороду у 2012 році, що означає шлях «крiзь степ до саду» і чому «Григорiй Сковорода i сенс України» невід’ємні, якщо вас цікавить, чи є «жива вода» і що кожен може зробити, щоб «зберегти вертоград Сковороди», вам варто прийти 17 лютого о 18.00 у харківську «Книгарню Є» (вул. Сумська, 3).