Велике проростає у малім...


До Дня пам’яток культури і культурної спадщини та Дня довкілля в музеї відбулося літературно-мистецький захід «Велике проростає у малім...».

Було влаштовано поетичні читання та музичний виступ від тріо «Вдала», яке очолює кандидат мистецтвознавства Вікторія Ліра. Не обійшлося і без подарунків: всеукраїнська акції «100 книжок для сільської бібліотеки» знайшла свій відгук і серед харківян, які зібрали для Сковородинівської бібліотеки понад сто книжок, які й були передані по завершенні концертної програми.

А насамкінець поети й музиканти, гості свята «Велике проростає у малім» охоче взялися допомагати висаджувати дуби й ялини. Катерина Каруник, поетка й аспірант ХНПУ імені Г.С.Сковороди, пригортаючи землю на корінця молодої ялинки, сміючись зазначила: «Тепер у мене є обов’язок щороку приїжджати до музею – перевірятиму, як росте деревце». Тріо «Вдала» - мама Вікторія із донечками Світланкою та Дариною – також посадили по ялині, загадавши, чия виросте швидше.

dsc04059_izmenenie_razmera.jpg

Хочеться відзначити, що у справі збереження вертограду Сковороди важливу роль відіграє і Золочівське лісництво на чолі із лісничим Миколою Медяником, який завжди відгукується на прохання дирекції музею і надає ялини, сосни, дуби, берези та декоративні дерева для відродження музейного парку.

p4170714_izmenenie_razmera.jpg