УчасникиТарас Компаніченко

Відомий кобзар, бандурист, лірник та заслужений артист України з 2008 р, який виконує та реконструює традиційний кобзарсько-лірницький репертуар в супроводі кобзи О.Вересая, старосвітської бандури та колісної ліри. Значну частину репертуару становлять епічні твори — думи, так звані «запорозькі пісні», козацькі псалми, лицарські пісні, невольничі плачі, богомільні пісні, побожні псальми та канти, духовна та світська лірика.

Як керівник ансамблю Хорея Козацька виконує пам'ятки старовинної музики та літератури Руси-України XV–XVIII ст. та твори на слова поетів XVI–XVIII ст. Д. Наливайка, Д. Братковського, І. Величковського, Т. Прокоповича, Г. Сковороди, Стефана Яворського.

ГУРТ МАНДРІВНИХ ДЯКІВ "ВЕРТЕП" (Дніпропетровськ)

Назва максимально розкриває внутрішню (та й зовнішню) філософію учасників бенду по аналогії з середньовічними студентами, які йшли до людей "Розважати і повчати". Водночас вони лишаються вірними геніальним заповідям мандрівного філософа Григорія Сковороди, перебувають у постійній праці, в дорозі та в пошуку!

"Вертеп" засновано 2001 року у Дніпропетровську. В дискографії гурту 7 офіційних альбомів. Сотні клубних і фестивальних виступів: "Флюгери Львова", "Шешори", "Підкамінь", "Львівський Книжковий Форум", "ГогольФест", "Київські Лаври", "Рок Січ" та багато ін., музика до кіно і ТБ, спільні проекти з літераторами (Жадан,Андрухович, Покальчук...), експеременти з формою і змістом народної музики, і так далі. В репертуарі гурту різноманітні програми: джаз-рок,етно-фюжн,на вірші сучасних і хрестоматійних українських поетів,найвідоміші народні пісні та відшукані перлини обрядового фолькльору, гайдамацька/козацька/весільна програма.

СТО «КРИВОСТРУЙ» (Харків)

СТО "КРИВОСТРУЙ" У творчому багажі харківського гурту «Кривоструй», який грає на музичній сцені міста чотири роки, уже понад 50 пісень. Їх також можна почути в харківських клубах і на фестивалях. Свій стиль визначають як фанк-рок. Грали у фан-зоні «Євро-2012».

ONEYROID

Онейроїд – альтернативна група, утворена в Полтаві 25 грудня 1992 року з ініціативи медиків Андрія Боркунова (вокал, гітара) та Анатолія Воліка (тексти, бас). За довгий час свого існування група багато разів змінювала свій звук: він починався як панк-рок у стилі «Г.О.», переродився у щось на зразок етно-психоделічного року з дуже різноманітними та нестандартними рисами. Протягом цих метаморфоз не раз змінювався склад групи, але не зважаючи на це музиканти випустили такі альбоми, як «Китай в огне», «Эксгумация Берлиозов», «Гибернация», «Led», «NATASHA», «Giftstoffe» та відзначились на таких фестивалях як «Маzепа-FEST» та «Автограф».

ПАЛЬТО SORRY БЕНД (Дніпропетровськ)

Группа (Пальто Sorry Бенд) записала в грудні 2011 року свій перший альбом «Дзен Live». Спеціально на фестивалі буде представлена філософсько-поетична програма на вірші Максима Бородіна.