Land-Art на фестивалі De libertate 2013


Національний літературно-меморіальний музей Г.С.Сковороди запрошує взяти участь у ленд-арт проекті «Начальні двері до філософії Г.С.Сковороди» у рамках фестивалю « De libertate», який відбудеться 18 травня 2013 року на території музею (с. Сковородинівка Золочівського району Харківської області).

Природа для Григорія Сковороди постає мірилом мудрості й гармонії. Учасникам пленеру пропонуємо осмислити його філософію трьох світів, шляхи пошуку гармонії, усвідомлення спокійного серця як джерела щастя, а також передати глибоку образність та символічність творчості Сковороди. Співробітники музею можуть надати необхідні консультації.

Територія англійського регулярного парку – пам’ятки садово-паркового мистецтва ХVIII сторіччя – дає широку можливість для створення композицій із природного матеріалу, масштабних проектів у стилі land-art (територія пленеру – паркова зона, відкритий майданчик з трав’янистим покриттям, ставок, лісиста частина парку, урвище з оглядовим майданчиком – містком).

Концепції та пропозиції зі створення ленд-арт композицій приймаються до 20 квітня 2013 року шляхом надсилання заявок на електронну скриньку skovoroda.m@gmail.com або на адресу музею (62241, Харківська область, Золочівський район, с. Сковородинівка, вул. Приозерна, 3; тел./факс: 057-64-94-140). Робота пленеру триватиме з 16 по 18 травня 2013 року.

Учасники ленд-арт пленеру розміщуються в наметовому містечку на території ОКЗ «Національний літературно-меморіальний музей Г.С.Сковороди». Територія музею охороняється. Учасники пленеру отримують сертифікати, за результатами роботи буде видано каталог.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

Координатор фестивалю Рибка Олена , заступник директора з наукової роботи 066-19-93-127 097-83-20-215