Конкурс есеїв «Поборник душевного миру»


8 листопада в Клубі письменників (вул. Чернишевська, 59) відбудеться відзначення переможців конкурсу есеїв «Поборник душевного миру», приуроченого до 220-річчя від дня смерті Григорія Сковороди.

Участь в конкурсі, організаторами якого виступили Національний літературно-меморіальний музей Григорія Сковороди та Національний союз письменників України, взяли письменники і студенти, досвідчені автори і зовсім юні особи, які мешкають не лише на Харківщині, а й в Закарпатській, Тернопільській, Хмельницькій, Луцької, Запорізькій, Житомирській областях, а також в містах Макіївці, Ніжині та Кривому Розі.

220 років тому 9 листопада (22 жовтня за старим стилем) Григорій Сковорода, досягнувши найвищого рівня душевного миру, відійшов у вічність, залишивши геніальну автоепітафію «Світ ловив мене, але не спіймав».

«Сьогодні ми шукаємо відповіді на запитання, які ставить перед нами світ, знаходимо підтримку у словах Сковороди. Саме 8 листопада у Харкові можна буде дізнатися результати тих пошуків, які здійснили учасники конкурсу», - пояснюють організатори.

index.jpeg