РОЗІГРАШ КНИЖОК ВІД МУЗЕЮ СКОВОРОДИ


Національний літературно-меморіальний музей Г.С.Сковороди розпочинає акцію з розіграшу книжок для прихильників музею у соціальних мережах. У квітні буде розіграно книги Сергія Жадана із унікальним автографом.
thumb_oln3gverbde.jpg

Акція «Ні місяця без книги» стартувала 1 квітня 2015 року. Усі охочі можуть узяти участь у розіграші, долучившись до сторінок музею у мережі facebook і vkonakte, зробивши репост запису про оголошення конкурсу і зібравши на своїй сторінці найбільше вподобань. За хештегом #ЖаданСковорода організатори конкурсу 30 квітня відстежать найбільш активних і передадуть книги – збірку поезії «Вогнепальні й ножові» та «БагМак. Перезавантаження» (видавництво «КСД»).

У чому ж унікальність цих подарунків? А в тому, що кожен автор, якого музей залучає до цієї акції, не просто ставить свій підпис, а й пояснює, хто для нього Григорій Сковорода. Таких ексклюзивних книжок буде тільки три – одна зберігатиметься у фондах музею, а дві отримають найактивніші учасники конкурсу-розіграшу.

thumb_yirgc44rzzu.jpg thumb_l4kaf1p4ypu.jpg «У нашій команді волонтерів з’явилася Анастасія Сумцова, студентка Харківської державної академії культури, яка й запропонувала провести конкурс серед прихильників музею і сучасної літератури. Вона ж надалі й буде курувати цей проект, залучаючи дедалі більше цікавих авторів. Наступною ми плануємо розіграти «Матадор», книгу Ігоря Зарудка, директора харківської «Книгарні Є», – зазначила Олена Рибка, заступник директора НЛММ Г.С.Сковороди. Записи для участі в розіграші: https://vk.com/skovoroda.inua?w=wall-50522912_542%2Fall https://www.facebook.com/skovoroda.in.ua