«ДЕРЕВО МИРУ» В МУЗЕЇ СКОВОРОДИ25 квітня у Національному літературно-меморіальному музеї Г.С.Сковороди будуть висаджувати дерева миру й дерева Олеся Бердника, які привезуть із Житомира. До участі в акції запрошуються всі охочі.

Міжнародна екологічна акція «Дерево миру» (Global project of the «Trees of Peace»), об’єднала вже 50 країн, жителі яких в один деньвийдуть на вулиці своїх міст, щоб висадити свої «Дерева Миру». У Сковородинівці ж цей проект поєднується із уже традиційною акцією “Збережемо вертоград Сковороди”, яка триває в музеї з 1 квітня. За цей час облаштовано територію, підготовано квітники, висаджено кілька дерев.

dereva_miru.jpg

Працівники ПАТ “Райффайзен Банк Аваль”, завітавши до музею на екскурсію, висадили 17 квітня невеличку алею з яблунь, яку планують згодом доповнювати новими саджанцями. А от 25 квітня музейні співробітники запрошують не тільки висаджувати дерева, а ще й спробувати пройти шляхом Сковороди. Музейна гра “Мандрівець”, втілена в рамках проекту від Українського центру розвитку музейної справи, буде презентована по завершенні акції з висадження дерев.

До акції вже зголосилися мешканці Сковородинівки, а також гості із Житомира — представники фундації імені Олеся Бердника, українського письменника-фантаста, який у своїх творах змальовував Українську Духовну Республіку, що керувалася законами й ідеями Григорія Сковороди.

Для участі в акціях просимо зголошуватися за тел.:

066-19-93-127,

057-64-94-140.

Адреса музею: Харківська обл., Золочівський р-н, с. Сковородинівка, вул. Приозерна, 3.