Містерії Купала 4 липня у Сковородинівці


4 липня 2015 року в Національному літературно-меморіальному музеї Г.С.Сковороди відбудеться культурно-мистецьке свято «Містерії Купала». У програмі свята – виступи кращих фольклорних колективів Харківської області, гурти «Яри» та «BAndurbaND».

Спілкування з природою, занурення у давні традиції через спів, танці, забави, пошуки квітки папороті, плетіння вінків, – ось що чекає на учасників дійства. Чотири сцени, на кожній з яких виступатимуть яскраві гурти, заповнять простір співами й купальським настроєм.

kupala.jpg

Відбудеться і святковий ярмарок, де можна буде придбати вироби народних майстрів, сувеніри та ексклюзивну вишиванку. Участь у «Містеріях Купала» візьмуть члени Харківського клубу писанкарства, майстри декоративно-ужиткового мистецтва Харківського, Сахновщинського, Дергачівського та інших районів. До Сковородинівки з’їжджаються майстри з усієї Харківщини і навіть з Полтавщини та Сумщини.

Традиційними будуть катання на конях і човнах, майстер-клас з плетення вінків, можна буде тут і медом поласувати, і наповнитися енергією сковородинівського запашного чаю.

Свято завершиться фаєр-шоу та лазерним шоу, купальським вогнищем.

У відкритті свята візьмуть участь голова Харківської обласної державної адміністрації Райнін І.Л., голова Золочівської РДА Гурін І.М., голова Золочівської райради Канівець Л.В., директор Департаменту культури і туризму ХОДА Яцина О.А.

Початок свята – 16.00.

Завершення свята – 22.00.

Контактна інформація: skovoroda.in.ua, skovoroda.m@gmail.com

тел.: 057-649-41-40, 066-913-22-20 (Мицай Наталія Іванівна).

*Бронювання квитків на автобус (виїзд з Харкова о 13.00, виїзд зі Сковородинівки – 22.00): 066-19-93-127, 097-83-20-215.