#SKOVORODAFOREVR: флеш-моб до Дня пам’яті Григорія Сковороди


Упродовж листопада тривав флеш-моб #SKOVORODAFOREVR у соціальних мережах, за правилами якого необхідно було розмістити вислів улюбленого філософа (будь-кого від давнини до сучасності), зробити селфі (або фото), додати до себе на сторінку з хештегом #SkovorodaForever. Завершилась акція 9 листопада покладанням квітів до пам’ятника Сковороді у Харкові.

«Цією акцією ми хотіли показати, що філософія – ось вона, поряд. Із нею можна починати робочий день, мудрі слова нас наснажують і дають відповіді на запитання. Нам приємно, що до акції приєдналися не тільки харків’яни. Це закон соціальних мереж – вислови поширювалися вірусно, тож долучилися користувачі і зі Сходу, і з Заходу України», – зазначили організатори.

Члени культурної асоціації «Новий Акрополь» у Харкові активно підтримали цю акцію і навіть провели її під час ярмарку соціальних ініціатив «Соціальний Vitamin» 8 листопада у центрі Бейт Дан. До речі, одна із переможниць зробила своє фото саме на цьому заході.

Відтак, фінальна трійка переможців, які отримають блокноти «Мандрівець» і книгу листів Григорія Сковороди, стала такою: Володимир Тимчук (м. Львів), Марина Мілованова (м. Південне Харківського району), Ярослава Гордієнко (м. Ромни).

kadr_12.jpg

А на завершення акції, саме в день пам’яті Григорія Сковороди, 9 листопада, тісне коло шанувальників його творчості зібралося, щоб традиційно покласти квіти до пам’яника у Террасному сквері. Учасники поклали осінні квіти до підніжжя, прочитали уривок із «Наркісса». А місто - таке любе серцю Сковороди - жило своїм активним чудернацьким життям».

skovorodaforever_2.jpg