Умови акції #‎СковородаНачала‬


Національний літературно-меморіальний музей Григорія Сковороди пропонує долучитися до акції ‪#‎СковородаНачала‬ – чергового флеш-мобу у соціальній мережі.

День народження – це завжди привід знайти добрі слова. А якщо це день народження Григорія Сковороди – то варто замислитися. Замислитися над тим, що є альфою і омегою, що дарує нам душевний спокій. І водночас – з чого починалось наше знайомство із творчістю філософа.

Національний літературно-меморіальний музей Григорія Сковороди пропонує долучитися до акції ‪#‎СковородаНачала‬ – чергового флеш-мобу у соціальній мережі. Згадайте, коли філософія Сковороди стала близькою для вас особисто, або коли ви вперше почули про нього, або які слова відразу запали в душу. Коли для вас почалося осягнення творчості українського першорозума?

Згадайте і напишіть про це на своїй сторінці із хештегом #СковородаНачала або надішліть на музейну скриньку skovoroda.m@gmail.com разом із фотографією, щоб ми запостили це на сторінці музею.

Окрім приємних вражень музей обіцяє і подарунки. Автор, чиї слова до 3 грудня 2016 року зберуть найбільше вподобань, отримає іменний абонемент на відвідування музею.

Долучайтесь до наших сторінок:

https://www.facebook.com/skovoroda.in.ua https://vk.com/skovoroda.inua