Збережемо вертоград Сковороди 2016


Запрошуємо взяти участь в екологічній акції «Збережемо вертоград Сковороди», що триватиме з 21 березня по 15 травня 2016 року у Національному літературно-меморіальному музеї Г.С.Сковороди (Харківська область, с. Сковородинівка, вул. Приозерна, 3).

Акція, що метафорично перегукується із настановою Григорія Сковороди плекати сад своєї душі, зростати духовно й інтелектуально, сприяє формуванню у молоді відчуття причетності до збереження національних святинь, дбайливого ставлення до навколишнього середовища, до рідної землі. За роки проведення акції учасниками було висаджено дубовий гай (290 дубів до 290-річчя від дня народження Г.С.Сковороди), почато роботи з оновлення фруктового саду до 300-річчя від дня народження українського філософа, закладено куточок фітотерапії та релаксації – духмяний сад «Дух мене кличе». Учасники відзначаються грамотами та дипломами, на території музею встановлюються пам’ятні знаки.

p5030808.jpg

Для волонтерів, які братимуть участь в озелененні музейної території, буде проведено екскурсію музеєм і парком. Для участі в акції необхідно зареєструватися, узгодивши дату і час, а також кількість посадкового матеріалу:

тел.: 066-91-32-220, тел./факс: 057-64-94-140;

e-mail: skovoroda.m@gmail.com