Квест


До Міжнародного дня музеїв Національний літературно-меморіальний музей Г.С.Сковороди підготував квест «Ландшафти сковородинської науки» (LOSS: Landscape of Skovoroda’s science).

Міжнародна рада музеїв ІСОМ оголосила тему «Міжнародного дня музеїв – 2016» - «Музеї і культурні ландшафти». Але культурний ландшафт – це не тільки природа з історичними пам’ятками, руїнами чи музейними артефактами, це й людський простір, адже місце перебування спільноти визначає її особливість, специфіку, ідентичність.

Образ Сковороди як мандрівного філософа, наука якого залишається актуальною й для нас сьогоднішніх, – один із культурних кодів, що формують Україну. Від полтавських Чорнух через Україну, Росію, Європу – до слобожанської Пан-Іванівки (Сковородинівки). Від мудрості народних приказок до коперніковських сфер і розмислів давніх і новочасних філософів, від емблематики до цілком прозорих настанов про душевний мир.

LOSS – це «втрата». Тож під час квесту спробуємо відновити те, що було втрачено. Спробуємо відтворити науку Сковороди і дізнатися чимало нового. Старт: 15.00, 17.00, 19.00.

Учасники квесту виконуватимуть завдання як у музеї, так і на території музейного парку.

Для участі у квесті обов’язкова попередня реєстрація:

  • 1. Збираєте команду (5 осіб).
  • 2. Реєструєтесь за посиланням: http://goo.gl/forms/nMmckm2LO0
  • або надіславши запит на skovoroda.m@gmail.com
  • або зателефонувавши за тел.: 066-91-32-220.
  • 3. Приїжджаєте разом із командою до Сковородинівки в назначений час, виконуєте завдання й отримуєте призи.

Реєстраційний внесок – 200 грн з команди.

thumb_kvest_den_muzeyiv_kopiya.jpg