Велопарковка у музеї СковородиУ музеї Григорія Сковороди встановлено велопарковку, яку подарувало музеєві ТОВ Виробнича компанія "Алмаз" (директор Аббасов Тарас).

ОКЗ «Національний літературно-меморіальний музей Г.С.Сковороди» включений у туристичний маршрут, в тому числі веломаршрут «Золоте кільце Слобожанщини». Щорічно музей відвідують понад 40 тисяч відвідувачів. Через нові різноманітні форми роботи з відвідувачами музеї все більше приваблюють молодь та родини, які надають перевагу активному відпочинку та «розумним задоволенням». Як правило, сучасні велосипедисти складають соціально активну частину населення, яка задає суспільну моду і норми. Отже, музеї органічно включаються в розклад життя цих людей. Останніми роками ми відзначаємо тенденцію збільшення кількості велосипедистів, які відвідують наш музей.

thumb_20160822_113201.jpg

У 2015 році музейною спільнотою було підготовано проект «Музейна велопарковка» (на конкурс «Зробимо ЕкоУкраїну разом» від бренду «Чернігівське»), у 2016 році цей проект посів ІІІ місце у міському конкурсі студентських проектів «Харків – місто молодіжних ініціатив» (представляла М.Мілованова).

І нарешті у музеї Сковороди встановлюють велопарковку! Дякуємо директору ТОВ Виробнича компанія "Алмаз" Аббасову Тарасу за благодійну допомогу і надані велопарковки, які незабаром будуть встановлені на території музею.

http://vkmetal.stroimdom.com.ua/

VKMETAL - креативные металлоконструкции