Яблучний пленер


10 вересня 2016 року в Національному літературно-меморіальному музеї Г.С.Сковороди (Харківська обл., Золочівський р-н, с. Сковородинівка) відбудеться мистецький захід – яблучний пленер «AppleInAir».

На території музею будуть створені арт-об’єкти із яблук, відбудуться конкурси та ігри, освітня програма «Яблуко пізнання», а також запланована мистецька сцена, до участі у якій запрошені художні колективи провідних університетів Харкова. У програмі – виступи вокальних і танцювальних колективів, фешн-показ від театру моди «C'est La Vie» (УІПА).

Яблучний пленер проводиться з 2013 року на території Національного літературно-меморіального музею Г.С.Сковороди і базується на тому, що образ яблуні

«зринає у творах Сковороди дуже часто. Це можна пояснити, з одного боку, тим, що філософ любив це дерево, а з другого, – мабуть, не варто забувати й тієї обставини, що згідно з так званим “Вергілієвим колесом” яблуня – це дерево, що репрезентує середній стиль, тобто символізує мирне життя вільних хліборобів. Недаром із цим образом у Сковороди пов’язані мотиви спокою, рустикального раю тощо», – як зазначає Леонід Ушкалов, один із кращих сковородознавців.

На «яблучному фестивалі» також можна буде придбати оригінальну сувенірну продукцію і поласувати яблучним варенням за сковородинівськими рецептами.

До участі запрошуються всі охочі, заявки на створення арт-об’єктів надсилати на e-mail: skovoroda.m@gmail.com

Вхід для відвідувачів – 10 грн. Екскурсії в музеї – за звичайним тарифом.

Яблучний пленер.jpg

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

Мицай Наталія Іванівна, директор ОКЗ «НЛММ Г.С.Сковороди»

тел. 066-91-32-220, 057-64-94-140

e-mail: skovoroda.m@gmail.com

Рибка Олена, заступник директора, тел.: 066-19-93-127097-83-20-215