Опен-спейс


Є ідеї? Цікавить творчість Сковороди? Стежиш, як змінюються музеї? Хочеться креативу, душевного спілкування й конкретики? Запрошуємо долучитися до нашого Open Space,який ми проведемо 3 грудня з 14.00 до 17.00 у Хабі соціальної активності «Студія 42» (Майдан Конституції, 1, Палац праці, VII під’їзд, ІІ поверх)

Open Space: інтерактивна інтелектуальна подія на стику публічної дискусії, мозкового штурму і практичного семінару. Простір-каталізатор, де зустрічаються сильні особистості, знаходяться нові ідеї, потрібні рішення й натхнення для подальшого розвитку. Тут відбувається обмін цінним досвідом, а також зустрічаються однодумці та майбутні партнери.

Форум складатиметься з трьох сесій по 30 хв. із паралельними дискусіями у кількох групах, і подальшого спільного обговорення отриманих результатів.

Кожен учасник може винести на обговорення питання, що його цікавить. Із запропонованих питань формується програма дня. Учасники самі обирають, до якої групи обговорення приєднатися в кожній сесії, і можуть переходити з групи в групу.