Виставка в ЕкоКоморі


19 квітня у ЕкоКоморі на території Національного літературно-меморіального музею Г.С. Сковороди відкрилася виставка творчих робіт викладачів та студентів Харківської державної академії дизайну та мистецтв, присвячена Міжнародному Дню пам’яток і визначних місць та Дню пам’яток історії та культури.

До 15 травня відвідувачі виставки будуть в захопленні від художніх робіт представлених на виставці, які експонуються за розділами: «Дизайн інтер’єру», «Дизайн меблів», «Дизайн тканин та одягу», «Реставрація станкового і монументального живопису». Центральне місце займає диптих подружжя Лещенків присвячений Сковороді. Вся ця широка палітра художніх виробів гармонійно вписуэться в невибагливий інтер’єр старовинної споруди, якій більше ніж півтора століття, і стіни якої збудовані з дубових колод без єдиного цвяха.


На відкритті виставки словами привітання до присутніх звернулися декан факультету «Дизайн середовища» В.В.Бондаренко, професор академії дизайну і мистецтв Н.Є. Трегуб, староста Великорогозянського старостинського округу А.І. Єлісєєв, заступник директора з виховної роботи Сковородинівського НВК імені Г.С. Сковороди Л.М. Корінько

Директор музею Мицай Н.І сказала: «Комора – пам’ятка ХІХ ст. потребує реставраційних робіт і маємо надію що цей об’єкт буде використовуватися в повному обсязі для проведення конференцій, виставок, майстер-класів та інтерактивних програм. Взагалі, виставка наочно символізує переклик епохи Сковороди і сучасної епохи.

Віночок українських пісень, що прозвучав у виконанні вокального жіночого ансамблю «Сковородинівські самоцвіти», зробив атмосферу у залі творчою, теплою, дружньою.