Яблучний пленер

6 вересня у Національному літературно-меморіальному музеї Г.С.Сковороди відбудеться Яблучний пленер. У програмі - майстер-класи, яблучні конкурси, освітня та музичні програми.
6 вересня відбудеться традиційний уже для початку осені Яблучний пленер ApPleinAir.

У програмі заходу:

• Освітня програма "Яблуко пізнання"
  • Майстер-класи
  • Яблучні конкурси

Освітня програма «Яблуко пізнання»: дізнаємося про образ яблуні, який зринає у творах Сковороди дуже часто; про «Вергілієве колесо», за яким яблуня – це дерево, що репрезентує середній стиль, тобто символізує мирне життя вільних хліборобів; про те, як плід пізнання перетворився на яблуко – і чому так сталося, як можна полічити яблуні, які сховані у зернятку.

Іван Сенін з гітарою, проникливим голосом і вмінням сплітати музику так, наче це сонячне проміння ковзає по червонобоких яблуках, наче виблискує ранкова роса на яблучному листі - і відсвічує міріадами пізнаних і непізнаних світів. Іван Сенін – харківський неординарний поет і музикант, виконавець власних текстів і музики. Бере участь у багатьох читаннях, квартирниках та концертах. Був запрошеним гостем культурного проекту «Поетичні Сніданки» з Наталкою Маринчак, «Мистецькі вівторки з Марко Терен», брав участь у Всеукраїнському фестивалі “Тарас Бульба”, у фестивалі "День музики" у Харкові, був організатором музичної події "Вулиця вітає Кузьму"

Майстер-клас «Барабанне коло»

Майстер-класс з гри на етнічних музичних інструментах (джембе, дарбука, глюкофон, шейкер, маракаси, гуїро, агого, кахон та інші перкусійні інструменти ). Спробуєте пограти на кожному з них і навіть створите власну музичну імпровізацію. МК проводить Ілля Філіпенко, засновник культурного центру DRUM SPACE, фестивалю Етно Drum і школи перкусії Ethno Drum's. Вартість – 100 грн, тривалість – 1,5 години

Зареєструватися: Реєстрація на майстер-клас

Розважальна програма «Котилося ябко»

Станцюємо з яблуками на головах, отримаємо «мудрі яблука», погриземо яблук без допомоги рук і будь-яких пристосувань – і дізнаємося, як ще можна розважитися, якщо у вас є тільки яблука.