Яблучний пленер

6 вересня 2019 року в Національному літературно-меморіальному музеї Г.С.Сковороди відбудеться яблучний пленер «AppleіnAir».

І хоч цьогоріч яблук вродило небагато і створювати арт-об’єкти, що зазвичай прикрашають свято, не планується, натомість готується цікава програма з майстер-класами, музикою й конкурсами.

Отож у програмі:

• • заслужені художники України Олег Лазаренко та Олександр Лисенко з творчого об’єднання «Буриме» проведуть урок зі створення натюрморту та мозаїчного живопису, а також навчать працювати зі світлом
  • • смачний майстер-клас з виготовлення вареників
  • • майстер-клас із виготовлення паперових вітражів на яблучну тематику із Анною Канцедал, засновницею еко-простору «Зернятко»
  • • майстер-клас із розпису глиняних виробів за мотивами байки Григорія Сковороди «Дві курки»
  • • майстер-клас із народних танців
  • • майстер-клас «Барабанне коло» з гри на етнічних музичних інструментах від Іллі Філіпенка, засновника культурного центру DRUM SPASE, фестивалю Етно Drum і школи перкусії Ethno Drum’s (за умови попередньої реєстрації)
  • • музичне вітання від народного фольклорного ансамблю «Горлиця»
  • • огляд виставки «Мальований світ» КПСМНЗ «Одноробівська дитяча школа мистецтв» (директор Марина Кононенко)

За традицією, пройде освітня програма «Яблуко пізнання» та розважальна програма «Котилося ябко».

На свято завітає харківський неординарний поет і музикант, виконавець власних текстів і музики Іван Сенін, що вміє сплітати музику так, наче це сонячне проміння ковзає по червонобоких яблуках.

Початок о 12 годині.

Контактна інформація: