VI Всеукраїнська наукова конференція "Григорій Сковорода і проблеми соціального буття"02.04.2011. 21-22 травня 2011 року на базі Національного літературно-меморіального музею Г.С. Сковороди відбудеться VI Всеукраїнська наукова конференція "Григорій Сковорода і проблеми соціального буття".

Інформаційний лист

Національний літературно-меморіальний музей Г. С. Сковороди проводить VI Всеукраїнську наукову конференцію «Григорій Сковорода і проблеми соціального буття».
Конференція відбудеться 21-22 травня 2011 року о 10.00 год. в приміщенні Музею за адресою: Харківська обл., Золочівський р-н, с. Сковородинівка, вул. Приозерна, 3 (21 травня – пленарне засідання, робота секцій, 22 травня – робота секцій, екскурсія музейним комплексом).

Напрями роботи конференції:
– філософсько-культурологічний
– соціально-історичний
– краєзнавчий
– музеєзнавчий

В межах конференції відбудеться презентація повного академічного видання творів Г. С. Сковороди за редакцією проф. Леоніда Ушкалова. Проблеми для обговорення:
• Філософські проблеми соціального буття
• Сковорода і філософське осмислення сучасності
• Проблеми аналізу еволюції суспільства в історичній науці
• Сковородинівські історичні місця
• Меморіальні музеї як спосіб соціальної комунікації
• Соціум та пам’яткоохоронна діяльність
• Образи Г. С. Сковороди в мистецтві

Тему виступу просимо повідомити до 1 травня 2011 р. по e-mail: skovoroda.m@gmail.com або за тел.: 0954621810 (контактна особа – Савчук Олександр Олегович). Тези доповіді у друкованому та електронному вигляді (на диску або e-mail) подати не пізніше дня проведення конференції.

До тез доповіді додати авторську довідку (прізвище, ім’я, по-батькові, місце роботи, факультет, кафедра, посада, наук. ступінь, контактний телефон, електрона пошта), а також внесок (40 грн. на видання збірника). За результатами роботи планується випуск збірника матеріалів конференції.
Кошти на видання збірника перераховувати за реквізитами:
Призначення платежу: На розвиток музею.
р/р 35424003002707
ГУДК в Харківській обл.
МФО 851011 код 02220912
ОКЗ „Літературно-меморіальний музей Г. С. Сковороди”
В платіжному документі не забудьте вказати своє прізвище.

Вимоги до оформлення тез:
Тези повідомлень до 2 друкованих сторінок подаються українською чи російською мовами, інтервалом 1,5, шрифтом Times New Roman 14 розміру, поля: з усіх боків – 2 см, вирівнювання по ширині. Посилання на джерела виконувати за зразком [1, 2], де 1 – номер у списку літератури, 2 – номер сторінки. Посилання на твори Г. Сково-роди за академічним виданням 1973 року або повним академічним виданням за ред. проф. Л. Ушкалова (2010 р.). Список літератури подається в порядку згадування в тексті за вимогами ВАК України.

Приклад оформлення:
Сошніков А. О.,
канд. філос. наук, доцент кафедри філософії і політології,
Харківський національний університет внутрішніх справ
І. Ф. ВЕРНЕТ ТА Г. С. СКОВОРОДА: ДВА ТИПИ ОДНІЄЇ МЕНТАЛЬНОСТІ


ЛІТЕРАТУРА
1.
2.

Їхати автобусом від станції метро „Холодна Гора”, платформа №6, час відправлення: 7.40.
Тел. для довідок: (05764)-94-1-40, e-mail: skovoroda.m@gmail.com, http://skovoroda.in.ua
Оргкомітет